סטודיו גרפי

עיצוב גראפי הוא חלק מהותי מכל תוכנית שיווקית, בין אם היא במדיומים מסורתיים או מדיומים מתקדמים כמו האינטרנט, גם האתר הכי פשוט צריך עיצוב אתר שנבנה ע"י סטודיו גראפי מקצועי. ההבדל שחזות גרפית מקצועית יכולה לחולל עבור כל עסק הוא מדהים ולכן חשוב לשים דגש רב על בחירת סטודיו גרפי שיכול לספק מוצר טוב שכבר מהמבט הראשון ישאיר רת הרושם הרצוי.

מציאת סטודיו גרפי טוב יכולה להיות די משמימה אם אתה לא יודע מה אתה מחפש אבל ישנם כמה דרכים להקטין את הבילבול ולהגדיל את הסיכויים למצוא את הסטודיו הנכון לעבודה.

תיק עבודות
לכל סטודיו גרפי חייב להיות תיק כבודות. זו הדרך בה הם מראים את מה שהם מסוגלים לבצע. תיק העבודות יכול להכיל עיצובים שהם יצרו לעצמם אבל אמור ברובו להכיל עבודות שהם יצרו עבור לקוחות. בחינה קפדנית של תיק העבודות יכולה לתת אינדיקציה גם לגבי איכות העבודות, גם לגבי הניסיון בשטח וגם לגבי הסגנון.

איכות
אם אתה מחפש אחר סטודיו גרפי סימן שאתה מחפש מישהו שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. האופן בו בם מציגים את עצמם בתיק העבודות ובאתר שהם בנו לעצמם יכול להעיד על האיכות בה הם מיצרים דברים. אם האתר בנוי ברשלנו או תצוגת תיק העבודות אינה מכובדת רצוי שתמשיך לחפש

מחירים
המחיר הוא סוגיה חשובה עבור כול לקוח. רצוי לא לחפש "מציאות" אבל לא תמיד מה שמתומחר יקר שווה את המחיר. אם אתה פונה לחברת עיצוב אתרים גדולה צפה לשלם יותר ואם אתה פונה לחברה קטנה יותר כנראה שהמחיר ירד. דרך טובה להחליט אם המחיר נכון הוא לבקש הצעת מחיר מפורטת מכמה מכומות ולערוך השוואה סטודיו גראפי הוגן יתמחר את עצמו בצורה הוגנת ויפרט באופן מלא את כל מה שאותו מחיר כולל.

רקע והמלצות
לאחר בחינה של תיק העבודות וקבלת הצעת מחיר חשוב לבדוק את הרקכ של החברה, כמה זמן הם פועלים בשטח, כמות הלקוחות החוזרים וכו'. אפשר גם ברוב המקרים לבקש המלצות מאותו סטודיו גרפי.

זמן תגובה
חשוב לבדוק באיזו מהירות אותו סטודיו מגיב לבקשותיך ושאלותיך. זו אינדיקציה טובה להבין איך דברים יתנהלו בעתיד כמו גם עד כמה חשוב להם הפרויקט המדובר. אם לוקח להם זמן רב מידי או שהם יותר מידי עסוקים או שהם פשוט לא מאורגנים טוב. שני הכיוונים מעידים על חוסר התאמה לטיפול בפרויקט שלך.

אפקטיביות ובהירות
יש לוודא שאותו סטודיו מבין מה בדיוק אתה מחפש. אין דבר גרוע יותר מלקבל דוגמאות שונות לחלוטין ממה שקיווית וביקשת לקבל. חשוב לחפש כימיה מסוימת ולוודא שהתמונה הובנה בשלמותה.

כל אלה הן נקודות חשובות בבחירת סטודיו גרפי. יכול להיות שכל התהליך יקח זמן אבל עדיף להשקיע את העבודה לפני שמתחילים בפרויקט מאשר לעשות כבודה כפולה או לסיים אם מוצר שלא משביע את רצונך.